Na přípravu nějakých oslav jsem neměla vůbec sílu, ale o to se postaral zbytek rodinky. A tady pár dárečků: S Bohem v Rusku jsem objevila na netu čistě náhodou a na to se těšila nejvíc. Kniha o generálovi, kterou jsem chtěla, abych se blíž seznámila s novým prezidentem, dorazí až v pondělí. Tak mi zatím koupil Zelenskýho. Ale já bych si přečetla i Putina. Ty šachy byly překvápko, ale konečně se o tý hře, kterou hraju online několikrát denně, abych se nenudila při pomalým krmení do PEGu, konečně dozvím víc. Velkou radost mi udělal Ju s moc hezkým přáním. Hlavně proto, že strašně dlouho nemaloval, dal si s tím práci a uvnitř vtípek o Pepíčkovi :-D.